Son Haberler

Aether izle | Aether Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Aether izle | Aether Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Aether Filmi Yönetmeni : Ruken Tekeş


Aether Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : ---


Aether Filmi Fragmanı Full HD izle

Aether izle, Aether Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Aether Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Aether izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Aether Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Aether fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Aether Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Aether Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Aether Filmi Konusu Belgesel, yakında hidroelektrik barajın suları altında kalacak topraklara yapılan yolculuğu konu ediyor. Doğadaki doğum, ölüm ve yeniden doğuş döngünse bir bakış sunulan belgeselde Hasankeyf'in tarihine bir yolculuk yapılıyor. Yönetmen Ruken Tekeş, kadim topraklarda geçirdiği 21 günlük boyunca Hasankeyf'in ruhunu gözler önüne seriyor. Bu süreç zarfından yönetmen bölgenin özünü, hisler ve gözlemler aracılığıyla yakalamaya çalışıyor.


Aether izle, Aether Filmi izle, Aether full izle, Aether tek parça izle, Aether hd izle, Aether Filmi Fragmanı, Aether Filmi Konusu
   

Hiç yorum yok