Son Haberler

Ağır Romantik izle | Ağır Romantik Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Ağır Romantik izle | Ağır Romantik Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Ağır Romantik Filmi Yönetmeni : Deniz Denizciler


Ağır Romantik Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Tuvana Türkay, Onur Tuna, Sermiyan Midyat


Ağır Romantik Filmi Fragmanı Full HD izle

Ağır Romantik izle, Ağır Romantik Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Ağır Romantik Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgiler için tıkla. Ağır Romantik izle Bu yıl vizyona girecek filmler arasında oldukça merak uyandıran filmlerden Ağır Romantik Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sabırsızlıkla bekleyenler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Film ile ilgili birçok haber bildiğiniz gibi basına yansımıştı, kısa bir süre önce de filme ait ilk fragman ekranlardaki yerini aldı.Ağır Romantik fragmanı izlemek isteyenler için fragman filmde neler olacağını kısaca anlatırken filme olan ilgiyi de arttırdığını söyleyebiliriz. Ağır Romantik Full hd tek parça 1080p izlemeden önce filmin konusu ve fragmanı ile ilgili bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.


Ağır Romantik Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Ağır Romantik Filmi Konusu Sanatla ilgili bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda okumaktadır. Aslı'nın hayatı, bir gün Beyoğlu'nda yürürken bir kapkaççının çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Yaşadığı olay sonrası büyük bir korkuya kapılan Aslı'ya, bu sırada olaya şahit olan Kerem adında bir adam yardım eder ve çantayı bularak Aslı'ya teslim eder. Bu tatsız olay sayesinde tanışan Aslı ve Kerem, görüşmeye devam ederek çok geçmeden güzel bir ilişkiye başlar. Ancak Kerem, ayrı dünyalara sahip olduğu sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır. Finans uzmanı olarak kendisini tanıtan Kerem, babasının İstanbul'un en büyük kapkaç çetesinin başı olduğu gerçeğini de gizler. Ancak yaşananlar, onların en mutlu günlerinin akıllarından hiç çıkmayacak bir güne dönüşmesine neden olur.


Ağır Romantik izle, Ağır Romantik Filmi izle, Ağır Romantik full izle, Ağır Romantik tek parça izle, Ağır Romantik hd izle, Ağır Romantik Filmi Fragmanı, Ağır Romantik Filmi Konusu   

Hiç yorum yok