Son Haberler

Baba Parası izle | Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Baba Parası izle | Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Baba Parası Filmi Yönetmeni : Selçuk Aydemir


Baba Parası Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut


Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD izle

Baba Parası izle, Baba Parası Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Baba Parası Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgiler için tıkla. Baba Parası izle Bu yıl vizyona girecek filmler arasında oldukça merak uyandıran filmlerden Baba Parası Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sabırsızlıkla bekleyenler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Film ile ilgili birçok haber bildiğiniz gibi basına yansımıştı, kısa bir süre önce de filme ait ilk fragman ekranlardaki yerini aldı.Baba Parası fragmanı izlemek isteyenler için fragman filmde neler olacağını kısaca anlatırken filme olan ilgiyi de arttırdığını söyleyebiliriz. Baba Parası Full hd tek parça 1080p izlemeden önce filmin konusu ve fragmanı ile ilgili bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.


Baba Parası Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Baba Parası Filmi Konusu Ülkenin en zengin insanının gayri meşru çocukları, babalarının ölümü üzerine büyük bir servete konar. Birbirinden farklı karaktere, kültüre, yaşam tarzına sahip olan kardeşler, kendilerine düşen payı almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Kardeşler, yasal varis olmalarına rağmen, mirasın tamamına sadece biri sahip olabilecektir; en kötü olanı. Babalarının mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan, tüm mirasın sahibı olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi aç gözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir yarışa girişen kardeşler, bu süreçte kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.


Baba Parası izle, Baba Parası Filmi izle, Baba Parası full izle, Baba Parası tek parça izle, Baba Parası hd izle, Baba Parası Filmi Fragmanı, Baba Parası Filmi Konusu   

Hiç yorum yok