Son Haberler

Bloodshot Durdurulamaz Güç izle | Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Bloodshot Durdurulamaz Güç izle | Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Yönetmeni : Dave Wilson (II)


Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Vin Diesel, Eiza Gonzalez, Sam Heughan


Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Fragmanı Full HD izle

Bloodshot Durdurulamaz Güç izle, Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgiler için tıkla. Bloodshot Durdurulamaz Güç izle Bu yıl vizyona girecek filmler arasında oldukça merak uyandıran filmlerden Bloodshot Durdurulamaz Güç Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sabırsızlıkla bekleyenler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Film ile ilgili birçok haber bildiğiniz gibi basına yansımıştı, kısa bir süre önce de filme ait ilk fragman ekranlardaki yerini aldı.Bloodshot Durdurulamaz Güç fragmanı izlemek isteyenler için fragman filmde neler olacağını kısaca anlatırken filme olan ilgiyi de arttırdığını söyleyebiliriz. Bloodshot Durdurulamaz Güç Full hd tek parça 1080p izlemeden önce filmin konusu ve fragmanı ile ilgili bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.


Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Konusu Bloodshot: Durdurulamaz Güç, öldürülmesinin ardından Bloodshot olarak tekrar hayata döndürülen bir askerin hikayesini konu ediyor. Asker olan Ray Garrison ve karısı öldürüldüğünde, kimliklerini gizleyen bir grup bilim insanı harekete geçer. Bilim insanları nano teknoloji sayesinde Ray’ı hayata geri döndürür. Bloodshot adı verilen Ray, damarlarında dolaşan teknoloji sayesinde artık durdurulamaz bir güçtür. Geçmişi ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamayan Ray, artık kendisi gibi süper askerlerle çalışır. Şirketin zihnini kontrol etmesi nedeniyle geçmişini hatırlamayan Ray’in hayatında her şey muallaktır. Ancak yavaş yavaş geçmişini hatırlamaya başlayan Ray, kontrolünü geri kazanmak için zorlu bir savaş verir.


Bloodshot Durdurulamaz Güç izle, Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi izle, Bloodshot Durdurulamaz Güç full izle, Bloodshot Durdurulamaz Güç tek parça izle, Bloodshot Durdurulamaz Güç hd izle, Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Fragmanı, Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmi Konusu   

Hiç yorum yok