Son Haberler

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi izle | Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi izle | Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Yönetmeni : Ahmet Erdal


Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Selay Taşdöğen, Olcay Yusufoğlu, Gökhan Erciş


Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Fragmanı Full HD izle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi izle, Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgiler için tıkla. Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi izle Bu yıl vizyona girecek filmler arasında oldukça merak uyandıran filmlerden Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sabırsızlıkla bekleyenler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Film ile ilgili birçok haber bildiğiniz gibi basına yansımıştı, kısa bir süre önce de filme ait ilk fragman ekranlardaki yerini aldı.Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi fragmanı izlemek isteyenler için fragman filmde neler olacağını kısaca anlatırken filme olan ilgiyi de arttırdığını söyleyebiliriz. Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Full hd tek parça 1080p izlemeden önce filmin konusu ve fragmanı ile ilgili bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.


Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Konusu Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi, Dev Kuş’a ulaşmak için zorlu bir maceraya atılan Aslı, Can ve Mert'in hikayesini konu ediyor. Bir kaza geçiremm Aslı, Can ve Mert, kendilerini başka bir boyutta bulur. Bulmaca Kulesi denen yere ışınlanan gençler, burada karşılarına çıkan gizemleri çözmeye çalışır. Bu macera sırasında Aslı, Can ve Mert'İn yolu kulenin koruyucusu ve mimarı olan Lugaz Efendi’nin sevimli robotu Lugit ile kesişir. Lugit’le birlikte Kulenin düşmanı Hüdaverdi’nin tuzaklarını bozan gençler, artık kuleden ayrılmaya karar verir. Hüdaverdi’nin hükmettiği tehlikeli bir bölgeye ulaşan Aslı, Can ve Mert, bu sırada Dev Kuş'un yuvasında buluşmak üzere Lugit ile ayrılır. Dev Kuş'a ve Lugit'e ulaşmak için yola koyulan gençler, kendilerini bulmacalarla dolu bir maceranın içinde bulur.


Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi izle, Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi izle, Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi full izle, Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi tek parça izle, Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi hd izle, Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Fragmanı, Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi Konusu   

Hiç yorum yok