Son Haberler

Cin Baskını izle | Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Cin Baskını izle | Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Cin Baskını Filmi Yönetmeni : Kadir Genç


Cin Baskını Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yağmur Çapal, Neslişah Ertürk, Göknil Gök


Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD izle

Cin Baskını izle, Cin Baskını Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Cin Baskını Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Cin Baskını izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Cin Baskını Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Cin Baskını fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Cin Baskını Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Cin Baskını Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Cin Baskını Filmi Konusu Cin Baskını, sınıf arkadaşını kıskanan ve onun kötülüğü için uğraşan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Ziynet ve Alev, aynı okulda okuyan iki gençtir. Ziynet, derslerinde oldukça başarılı olduğu gibi insanlarla da güzel ilişkiler kurmaktadır. Alev ise her zaman Ziynet'in gölgesinde kalmıştır. Ziynet'e karşı büyük bir kıskançlık besleyen Alev, onun mutsuz olmasını ister. Alev'in Ziynet'e karşı hissettikleri bir süre sonra takıntı haline gelir ve Zinyet'in mutsuz olmasını sağlamak için herekete geçer. Ziynet'e büyü yaptırmaya karar veren Alev, beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır.


Cin Baskını izle, Cin Baskını Filmi izle, Cin Baskını full izle, Cin Baskını tek parça izle, Cin Baskını hd izle, Cin Baskını Filmi Fragmanı, Cin Baskını Filmi Konusu
   

Hiç yorum yok