Son Haberler

Düğüm Salonu izle | Düğüm Salonu Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Düğüm Salonu izle | Düğüm Salonu Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Düğüm Salonu Filmi Yönetmeni : Hakan Algül


Düğüm Salonu Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Şahin Irmak, İrem Sak, Emre Karayel


Düğüm Salonu Filmi Fragmanı Full HD izle

Düğüm Salonu izle, Düğüm Salonu Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Düğüm Salonu Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgiler için tıkla. Düğüm Salonu izle Bu yıl vizyona girecek filmler arasında oldukça merak uyandıran filmlerden Düğüm Salonu Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sabırsızlıkla bekleyenler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Film ile ilgili birçok haber bildiğiniz gibi basına yansımıştı, kısa bir süre önce de filme ait ilk fragman ekranlardaki yerini aldı.Düğüm Salonu fragmanı izlemek isteyenler için fragman filmde neler olacağını kısaca anlatırken filme olan ilgiyi de arttırdığını söyleyebiliriz. Düğüm Salonu Full hd tek parça 1080p izlemeden önce filmin konusu ve fragmanı ile ilgili bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.


Düğüm Salonu Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Düğüm Salonu Filmi Konusu Düğüm Salonu, Entelköy Efeköy’e Karşı, Kutsal Damacana, Git Başımdan, Cok Film Hareketler Bunlar gibi yapımlardan tanıdığımız Şahin Irmak’ın ilk kez senarist koltuğunda oturduğu filmin yönetmenliğini Deliha, Eyvah Eyvah, Berlin Kaplanı gibi filmlere de imza atan Hakan Algül üstleniyor. Filmin başrollerinde Irmak’ın yanı sıra Ölümlü Dünya, Martı, Cici Babam gibi yapımlarda gördüğümüz İrem Sak, 1 Erkek 1 Kadın ile adını duyuran Emre Karayel ve Küçük Sırlar, Yalan Dünya gibi dizilerden hatırladığımız Gonca Vuslateri bulunuyor. Salih Kalyon, Onur Buldu, Bilge Şen, Ayşenil Şamlıoğlu, Duygu Yetiş, Hakan Alkın gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin müzikleri Rauf, Ah Yalan Dünya, Elveda Rumeli gibi yapımların da müziklerine imza atan Ayşe Önder’e ait.


Düğüm Salonu izle, Düğüm Salonu Filmi izle, Düğüm Salonu full izle, Düğüm Salonu tek parça izle, Düğüm Salonu hd izle, Düğüm Salonu Filmi Fragmanı, Düğüm Salonu Filmi Konusu   

Hiç yorum yok