Son Haberler

Eltilerin Savaşı izle | Eltilerin Savaşı Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Eltilerin Savaşı izle | Eltilerin Savaşı Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Eltilerin Savaşı Filmi Yönetmeni : Onur Bilgetay


Eltilerin Savaşı Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ


Eltilerin Savaşı Filmi Fragmanı Full HD izle

Eltilerin Savaşı izle, Eltilerin Savaşı Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Eltilerin Savaşı Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgiler için tıkla. Eltilerin Savaşı izle Bu yıl vizyona girecek filmler arasında oldukça merak uyandıran filmlerden Eltilerin Savaşı Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sabırsızlıkla bekleyenler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Film ile ilgili birçok haber bildiğiniz gibi basına yansımıştı, kısa bir süre önce de filme ait ilk fragman ekranlardaki yerini aldı.Eltilerin Savaşı fragmanı izlemek isteyenler için fragman filmde neler olacağını kısaca anlatırken filme olan ilgiyi de arttırdığını söyleyebiliriz. Eltilerin Savaşı Full hd tek parça 1080p izlemeden önce filmin konusu ve fragmanı ile ilgili bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.


Eltilerin Savaşı Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Eltilerin Savaşı Filmi Konusu Eltilerin Savaşı, Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Gizem ve Sultan elti olan iki genç kadındır. İkili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakır. Birbirlerinin yaptıklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulur. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında yaşanan bu rekabet rüzgarına kapılır. Sosyal medyaya düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan’ın evlilik hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içindeyken Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri de gözler önüne seriliyor. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu filmin senaryosunu, başrolde de yer alan Gupse Özay kaleme alıyor. Filmin kadrosunda Özay'a, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu eşlik ediyor.


Eltilerin Savaşı izle, Eltilerin Savaşı Filmi izle, Eltilerin Savaşı full izle, Eltilerin Savaşı tek parça izle, Eltilerin Savaşı hd izle, Eltilerin Savaşı Filmi Fragmanı, Eltilerin Savaşı Filmi Konusu   

Hiç yorum yok