Son Haberler

Radyoaktif izle | Radyoaktif Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Radyoaktif izle | Radyoaktif Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Radyoaktif Filmi Yönetmeni : Samet Çakırtaş


Radyoaktif Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Özgür Esat Şentürk, Umut Ögmen, Zeliha Çakırtaş


Radyoaktif Filmi Fragmanı Full HD izle

Radyoaktif izle, Radyoaktif Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Radyoaktif Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Radyoaktif izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Radyoaktif Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Radyoaktif fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Radyoaktif Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Radyoaktif Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Radyoaktif Filmi Konusu Hikmet ve Salim, hayatları pek de yolunda gitmeyen iki yakın arkadaştır. Uzun süre bir şirkette stajyer olarak çalışan Salim, sonunda beklediği terfi haberini alır ve yönetici olur. Ancak hayallerine kavuştuğunu düşündüğü gün şirket iflas eder ve büyük bir borcun altına girer. Hikmet ise gönlünü kaptırdığı Yağmur’a aşkını ilan etmek için uzun zamandır bekler. Tam beklediği fırsatı yakalayıp, Yağmur’un hayatını kurtaran Hikmet, bu sırada bir grup serseriden dayak yer. Yaşadıkları şanssızlıklardan bıkan iki arkadaş, hayatlarına son vermeye karar verir. Ancak bu kararlarını uygulamak da hiç kolay olmaz.


Radyoaktif izle, Radyoaktif Filmi izle, Radyoaktif full izle, Radyoaktif tek parça izle, Radyoaktif hd izle, Radyoaktif Filmi Fragmanı, Radyoaktif Filmi Konusu  

Hiç yorum yok