Son Haberler

Sekiz Yüz izle | Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Sekiz Yüz izle | Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Sekiz Yüz Filmi Yönetmeni : Hu Guan


Sekiz Yüz Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yi Zhang, Yao Chen, Augusta Xu-Holland

Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD izle

Sekiz Yüz izle, Sekiz Yüz Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Sekiz Yüz Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Sekiz Yüz izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Sekiz Yüz Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Sekiz Yüz fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Sekiz Yüz Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Sekiz Yüz Filmi Konusu Sekiz Yüz, Japon ordusuna karşı bir depoyu savunan 800 Çinli asker ve sivilin mücadelesini konu ediyor. 1937 yılında Çin-Japon savaşı sırasında sekiz yüz Çinli asker, tamamen Japon ordusuyla çevrili Şangay savaş alanının ortasında bir depo mahsur kalır. Kuşatma altında olan bulunan grup, hayatta kalmak için 4 gün 4 gece boyunca Japon kuvvetlerinin baskısına karşı zorlu bir mücadeleye girişir. 800 kişilik asker ve sivillerden oluşan ekibin, Si Hang deposunu savunurken sergilediği mücadele ile Çin halkının umudu ve cesareti haline gelir.


Sekiz Yüz izle, Sekiz Yüz Filmi izle, Sekiz Yüz full izle, Sekiz Yüz tek parça izle, Sekiz Yüz hd izle, Sekiz Yüz Filmi Fragmanı, Sekiz Yüz Filmi Konusu
   

Hiç yorum yok