Son Haberler

Silahlar Fora izle | Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Silahlar Fora izle | Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Silahlar Fora Filmi Yönetmeni : Jason Lei Howden


Silahlar Fora Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Daniel Radcliffe, Samara Weaving, Rhys Darby


Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD izle

Silahlar Fora izle, Silahlar Fora Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Silahlar Fora Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Silahlar Fora izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Silahlar Fora Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Silahlar Fora fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Silahlar Fora Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Silahlar Fora Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Silahlar Fora Filmi Konusu Miles, eski kız arkadaşı Nova’ya hala aşık olan genç bir adamdır. Onun hayatı, Skizm adındaki bir çetenin düzenlediği internet sitesi sayesinde insanların birbirleri ile dövüşmesini sağlayan bir platforma yanlışlıkla katılmasıyla bambaşka bir hal alır. Kendisini bir anda tehlikeli bir dünyanın içinde bulan Miles, ellerine bağlanan tabancalar ile uyandığında durumun düşündüğünden de kötü olduğunu fark eder. İlk rakibinin Skizm'in yıldızı Nix olduğunu öğrenen genç adam, hayatta kalabilmek için korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır.


Silahlar Fora izle, Silahlar Fora Filmi izle, Silahlar Fora full izle, Silahlar Fora tek parça izle, Silahlar Fora hd izle, Silahlar Fora Filmi Fragmanı, Silahlar Fora Filmi Konusu
   

Hiç yorum yok