Son Haberler

Akıncı 3. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 15 Ocak 2021 Akıncı 3. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Akıncı 3. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Akıncı 3. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Akıncı 45.Bölüm 15 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Akıncı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Akıncı'nın müdahalesi ile Lukas etkisiz hale gelmiştir. Cevdet, Lukas'ın köşesine çekilmesini fırsat bilerek bir silah kaçakçılığına aracılık etmek ister. Orhan'ın radarına takılan bu yasa dışı ticarete Akıncı da dahil olur. Ancak Orhan ve Akıncı'nın karşılaştıkları manzara silah kaçakçılığından fazlasıdır Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi, Cevdet'in usulsüz işlerini takibe alır. Kemal, Cevdet hakkında arama ve yakalama kararı çıkarken bunun erken bir hamle olduğunu düşünmektedir. Nergis, kendisinin kaçırılma emrinin kimin verdiğini araştırırken karşısına sürpriz bir isim çıkar.

Akıncı dizi oyuncuları kimdir?

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan


Akıncı 15 Ocak 2021, Akıncı 3. Bölüm Kıyafetleri, Akıncı Yeni Bölüm izle, Akıncı Son Bölüm izle, Akıncı 3. Bölüm 720p izle, Akıncı 3. Bölüm canlı izle, Akıncı 3. Bölüm tek part izle, Akıncı 3. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok