Son Haberler

Benim Adım Melek 50. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 27 Ocak 2021 Benim Adım Melek izle, Tek Parça izle, Full izle

Benim Adım Melek 50. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Benim Adım Melek 50. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Benim Adım Melek 45.Bölüm 27 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Benim Adım Melek Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Halil, Alpay’ın ailesiyle ilgili bir bedel ödemesini istemesi üzerine sinirlenir. Cumali ve Seyit Ali’yi yüzüklerle gören Melek mahcup ve mutlu olur. Ömer’in bir şeyler hatırlaması üzerine heyecanlanan Defne ona kurtardığı kişinin neden dedesini çağrıştırdığını açıklar. Defne’nin Ömerlerle olduğunu öğrenen Zümrüt duruma el atmaya çalışır, Ömer için farklı bir gelecek hayali olan Zümrüt başarılı olabilecek midir?

Kadriye dükkan hazırlıklarına başlamıştır ancak Mahmut bu durumdan hoşnutsuzdur. Ömer hiçbir şey hatırlamasa da, Defne’ye karşı bir şeyler hissetmektedir. Ömer ve Gülşad bir plan yaparlar. Ancak Zümrüt’ün elinin değmesiyle işler karışır. Defne, Gülşad’a neden ve nasıl bir tepki verecektir? Kadriye dükkan hazırlıklarını bitirmişken, açılışa ne engel olacaktır? Nakilden sonra her şey yoluna girer diye düşünülürken, hiç umulmadık bir sorun Melek’i beklemektedir.

Benim Adım Melek 50. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek dizi oyuncuları kimdir?

Melek – Nehir Erdoğan
Halil – Kutsi
Nefise – Şerif Sezer
Alpay – Kaan Çakır
Ömer – Mustafa Mert Koç
Defne – Rabia Soyturk
Kerem – Ulvi Kahyaoğlu
Funda – Ece Özdikici


Benim Adım Melek 27 Ocak 2021, Benim Adım Melek 50. Bölüm Kıyafetleri, Benim Adım Melek Yeni Bölüm izle, Benim Adım Melek Son Bölüm izle, Benim Adım Melek 50. Bölüm 720p izle, Benim Adım Melek 50. Bölüm canlı izle, Benim Adım Melek 50. Bölüm tek part izle, Benim Adım Melek 50. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok