Son Haberler

Cemre Demircan Kimdir | Hayatı | Nereli | Kaç Yaşında

Cemre Demircan Kimdir? | Hayatı | Biyografisi son dönemde merak edilenlerin başında gelmekte. Bizler de bu yazımızın içeriğinde merak edilen Cemre Demircan doğum tarihi, burcu, kaç yaşında, boyu, kilosu gibi sorulara cevap bulmaya çalıştık. Ayrıca site ziyaretçilerimizin merak ettiği hususlar arasında yer almakta olan Cemre Demircan doğum yeri, nereli, eşi, sevgilisi gibi hususlarında cevabını sizlere yazımız içinde sunuyoruz. Cemre Demircan filmleri, dizileri hakkında detaya da yazımızda ulaşabileceksiniz.

Cemre Demircan, 1 Ocak 2012 doğumlu Türk çocuk oyuncudur. 2018'de Pınar Süt reklam filminde yer alarak ekranlarda görülmeye başlamıştır. 2019'da Vakıfbank Emeklilik Kamu Spotu, Türk Telekom Tivibu Kumanda ve Darülaceze Reklam Filmlerinde yer almıştır. 

2020'de Eti Litalif ve ST Regis Otel reklamlarında oynamıştır. Yine 2020'de oyunculuk hayatına başlamıştır. Gönül Dağı dizisinde oynayarak oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra Exxen'de yayınlanmaya başlayan Sihirli Annem'de oynamaya başlamıştır.


  1. Cemre Demircan Kimdir
  2. Cemre Demircan Yaşı, Kaç Yaşında
  3. Cemre Demircan Burcu
  4. Cemre Demircan Nereli
  5. Cemre Demircan Boy KiloCemre Demircan Kaç Yaşında

1 Ocak 2012 doğumludur.


Burcu

Oğlak


Nereli

İstanbul


Eğitim

Eğitimine devam etmektedir.


Mesleği

Oyuncu
Ailesi

Bilinmiyor
Saç Rengi

Kahverengi


Göz Rengi

Yeşil
Cemre Demircan Boy Kilo

Cemre Demircan'ın boy ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır.


Sosyal Medya Hesapları

  • Instagram Adresi İçin Tıklayın
  • Twitter Adresi İçin Tıklayın


Bu yazımızda sizlere Cemre Demircan Kimdir?, Cemre Demircan Boyu Kaç, Cemre Demircan Kilosu Nedir, Cemre Demircan Boy Kilo, Cemre Demircan Kaç Yaşında ve Cemre Demircan boyu ve kilosu hakkında bilgi vermeye çalıştık. 

Hiç yorum yok