Son Haberler

Kefaret 10. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, 24 Ocak 2021 Kefaret 10. Bölüm, Full izle, Tek Parça izle

Kefaret 10. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, Kefaret 10. Bölüm tek parça olarak full HD izle yayınlandı işte detaylar.. Kefaret 10. Bölüm tek parça izlemek için yayında. Zeynep, Ahmet’e neden Elif’in bulunduğu haberini gizlediğini anlatırken Meltem de yaptıklarının ortaya çıkması korkusu ile zor anlar yaşamaktadır. Kefaret 10. Bölüm full izlenmek için yayında. Ekranları sevilen dizisi Kefaret 10. Bölüm full izle detayları tek parça halinde izlenebilecek.

Kefaret Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Zeynep, Ahmet’e neden Elif’in bulunduğu haberini gizlediğini anlatırken Meltem de yaptıklarının ortaya çıkması korkusu ile zor anlar yaşamaktadır. Arzu abisinin kirli geçmişinin kalıntılarından kurtulmaya uğraşırken Sinan, Cansu’nun Zeynep’in gerçek kızı olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır. Zeynep bir yanlış anlama sonucu kopma noktasına geldiği Sinan’la yüzleşirken birbirlerine gerçek duygularını açma fırsatı bulurlar. Ahmet, Elif’le ayrı geçen yıllarının açığını kapatmaya kararlıdır ve Zeynep’in bütün itirazlarına rağmen çiftliğe yerleşir. Meltem bu birlikteliği ne olursa olsun engellemeye kararlıdır ve çok riskli bir adım atar.

Kefaret 10. Bölüm Fragmanı

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Miran Aslanbey – Akın Akınözü
Reyyan Şadoğlu – Ebru Şahin
Nasuh Şadoğlu – Macit Sonkan
Azize Aslanbey – Ayda Aksel
Hazar Şadoğlu – Serhat Tutumluer
Sultan Aslanbey – Gülçin Santırcıoğlu
Azat Şadoğlu – Tansu Taşanlar
Gönül Aslanbey – Oya Unustası
Handan Şadoğlu – Gülçin Hatıhan
Cihan Şadoğlu – Serdar Özer
Yaren Şadoğlu – İlay Erkök
Zehra Şadoğlu – Feride Çetin
Fırat Demiralp – Cahit Gök
Gül Şadoğlu – Ebrar Demirbilek


Kefaret 24 Ocak 2021, Kefaret 10. Bölüm Kıyafetleri, Kefaret Yeni Bölüm izle, Kefaret Son Bölüm izle, Kefaret 10. Bölüm 720p izle, Kefaret 10. Bölüm canlı izle, Kefaret 10. Bölüm tek part izle, Kefaret 10. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok