Son Haberler

Kefaret 11. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, 31 Ocak 2021 Kefaret 11. Bölüm, Full izle, Tek Parça izle

Kefaret 11. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, Kefaret 11. Bölüm tek parça olarak full HD izle yayınlandı işte detaylar.. Kefaret 11. Bölüm tek parça izlemek için yayında. Kefaret 11. Bölüm full izlenmek için yayında. Ekranları sevilen dizisi Kefaret 11. Bölüm full izle detayları tek parça halinde izlenebilecek.

Kefaret Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Ahmet’in DNA testi yaptırmaya karar vermesi üzerine Sinan Zeynep’e Cansu ile ilgili yapacağı açıklamayı erteler. Çiftliği Kartal’ın çetesi tarafından basılan Arzu, Cansu’yu korumak için İstanbul’daki özel bir okula yatılı olarak göndermeye karar verir. Zeynep, Ahmet’i Sude’den ve çiftlikten uzak tutmak için ek tedbirler alır ancak Ahmet’i hiçbir engel durduramaz. Münevver’in yaptığı bir plan yüzünden Sinan, Zeynep’e evlilik teklif etmek durumunda kalır ancak DNA sonucu olumsuz çıkan Ahmet’in çiftliğe ani gelişi ile ortalık karışır.

Kefaret 11. Bölüm Fragmanı

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Zeynep Gökmen – Nurgül Yeşilçay
Sinan Demir – Mert Fırat
Ahmet Çınarlı – Yurdaer Okur
Meltem Serez – Özge Özacar
Nil Anıl – Ege Kökenli
Arzu Kendir – Mine Kılıç
Münevver Demir – Ayşegül Cengiz
Zeki Köse – Tolga Güleç

Kefaret 11. Bölüm izle, Kefaret 11. Bölüm full izle, Kefaret 11. Bölüm tek parça izle, Kefaret 11. Bölüm ne zaman, Kefaret 11. Bölüm kıyafetleri, Kefaret 11. Bölüm ilk sahne, Kefaret 11. Bölüm ön izleme, Kefaret dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kefaret Dizisi 31 Ocak 2021, Kefaret 11. Bölüm canlı izle, Kefaret 11. Bölüm kesintisiz izle, Kefaret 11. Bölüm 720p izle, Kefaret 11. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok