Son Haberler

Maraşlı 3. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 25 Ocak 2021 Maraşlı 3. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Maraşlı 3. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Maraşlı 3. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Maraşlı 45.Bölüm 25 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Maraşlı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Maraşlı, kızını bu hale getirenlerin Türel ailesinden olduğuna emindir. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir. Bu nedenle Mahur'u koruma görevine geri döner. Maraşlı'nın, Türel ailesini tanımak için atacağı ilk adımı ne olacak?

Mahur'un suikast girişimden haberi yoktur. Savaş'ın hala onun peşinde olduğundan habersiz olan Mahur, Maraşlı'nın dönüşüne karşı çıkar. Mahur'un bir planı vardır. Maraşlı'yı bıktırarak görevi kendi rızası ile bıraktırmaya çalışır. Mahur bu planında başarılı olacak mı?

Firuzan, Sedef Hanım'dan kalma fidanlığı kış bahçesine çevirir. Annesinden kalan bahçenin tarumar olduğunu gören Mahur ve Firuzan arasında büyük bir gerginlik yaşanır. Hayal kırıklığına uğrayan Mahur'un yanında sadece Maraşlı olur. Maraşlı ve Mahur arasındaki buzlar erimeye başlayacak mı?

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı

Maraşlı dizi oyuncuları kimdir?

Burak Deniz, Maraşlı
Alina Boz, Mahur
Kerem Atabeyoğlu
Saygın Soysal
Rojda Demirer
Neslihan Acar
Cemil Büyükdöğerli
Ahmet Varlı
Melis İşiten
Serhat Parıl
Cihan Yenici
Sinem Akyol
Türkü Su Demirel
Gizem Kala
Bedriye Rosa Çelik
Serhat Kılıç


Maraşlı 25 Ocak 2021, Maraşlı 3. Bölüm Kıyafetleri, Maraşlı Yeni Bölüm izle, Maraşlı Son Bölüm izle, Maraşlı 3. Bölüm 720p izle, Maraşlı 3. Bölüm canlı izle, Maraşlı 3. Bölüm tek part izle, Maraşlı 3. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok