Son Haberler

Sefirin Kızı 37. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 25 Ocak 2021 Sefirin Kızı 37. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Sefirin Kızı 37. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Sefirin Kızı 37. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. Özgürlüğüne kavuşan Sancar her şeyin tek tek yoluna girmesiyle kötü günlerin bittiğini düşünür. Ancak Nare’nin ondan uzak durmasıyla kendini bambaşka soruların içinde bulur. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Sefirin Kızı 45.Bölüm 25 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Sefirin Kızı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Özgürlüğüne kavuşan Sancar her şeyin tek tek yoluna girmesiyle kötü günlerin bittiğini düşünür. Ancak Nare’nin ondan uzak durmasıyla kendini bambaşka soruların içinde bulur. Şüphelerinin peşine takılarak ondan saklanan tüm gerçekleri birer birer ortaya çıkarmaya başlayacaktır.

Güven’in artan baskısıyla Gediz ve Nare’nin evliliklerinin sır olarak kalması çok zor hale gelir. Aldıkları bir haberle Sancar ve Gediz en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda Sancar, Nare’nin Gediz ile evlendiğini öğrenir. Bu gerçekle nasıl başa çıkacağını bilemeyen Sancar’ın inandığı tüm değerler altüst olacaktır.

Evlilik haberi konakta da bomba etkisi yaratır. Melek büyük bir umutsuzlukla babasına sarılır. Baba kızın birbirlerine destek olmaktan başka çareleri yoktur.

Nare, bugüne kadar yaşadıklarının üzerine bir de Sancar’ın özgürlüğü adına altına girdiği yükleri artık taşıyamaz. Hem kendi hem de sevdiklerinin hayatı için bir karar almalıdır. Herkes için yeni bir hayat ihtimali mümkün olacak mıdır?

Sefirin Kızı 37. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı dizi oyuncuları kimdir?

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Nare: Neslihan Atagül Doğulu
Gediz: Uraz Kaygılaroğlu
Yahya: Doğukan Polat
Elvan: Hivda Zizan Alp
Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya
Akın: Erhan Alpay
Güven: Erdal Küçükkömürcü
Halise: Gonca Cilasun
Menekşe: Tülin Yazkan
Müge: Esra Kızıldoğan
Zehra: Cemre Öktem
Kavruk Ömer: Edip Tepeli
Melek: Beren Gençalp


Sefirin Kızı 25 Ocak 2021, Sefirin Kızı 37. Bölüm Kıyafetleri, Sefirin Kızı Yeni Bölüm izle, Sefirin Kızı Son Bölüm izle, Sefirin Kızı 37. Bölüm 720p izle, Sefirin Kızı 37. Bölüm canlı izle, Sefirin Kızı 37. Bölüm tek part izle, Sefirin Kızı 37. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok