Son Haberler

Şeref Bey 2. Bölüm Tanıtım Fragmanı| Exxen izle

 Şeref Bey 2. Bölüm izle, ne zaman yayınlanacak, Exxen, fragmanı izle, oyuncuları, yorumları, özeti, yayın tarihi, nereden nasıl izlenir, konusu, ekşi yorumlar gibi merak ettiğiniz bir çok bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Yeni yıl ile birlikte yayın hayatına hızlı bir giriş yapan Exxen dijital platformunun önemli yapımlarından biri olan Şeref Bey dizisi. Dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile hayli büyük bir ilgiyi kısa süre içerisinde üzerine toplamaya başladı. Komedi türünde bir yapım olan Şeref Bey dizisinin yeni bölümleri izleyiciler tarafından büyük bir merak ile beklenmektedir. 

Exxen ekranlarında yayınlanmaya başlayan komedi türündeki Şeref Bey 2. Bölüm fragmanı Exxen'in resmi Youtube hesabında kısa süre önce yayınlandı. Şeref Bey dizisi oyuncuları Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç dan oluşmaktadır ve iddialı kadrosu ile diziden beklentileri de en üst seviyeye taşımıştır. 

ŞEREF BEY DİZİSİ KONUSU

Exxen dijital platformunda yayın hayatına 1 Ocak 2021 tarihi itibari başlayan Şeref Bey dizisi konusuna kısaca değinecek olursak;

Haluk Bilginer'in hayat verdiği Şeref Bey Arnavut kökenli birisidir. Arnavutluk'tan Türkiye'ye göç etmiştir, ülkenin önde gelen aşçılarından birisidir. Köklerinin genel özelliği olan inatçılık onunda en önemli özelliklerinden birisidir. Şeref Bey artık kendini daha dirgin bir hayata bırakmak istemektedir bu nedenle manevi oğlu Baki'yi de yanına alarak Şile'de bulunan evlerine yerleşmeye karar verir. Ama eve geldiklerinde onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Karşılaşacakları bu büyük sürpriz bir çok gelişmeyi beraberinde getirirken birbirinden komik olaylar ardı ardına gelecektir.

ŞEREF BEY DİZİSİ OYUNCULARI

Haluk Bilginer – Şeref Bey
Songül Öden – Neşe
Ertan Saban – Luran
Devrim Yakut –
Serhat Kılıç – Necat
Ahmet Rıfat Şungar – Baki
Beyti Engin –
Şükran Ovalı – Suna
Ecem Uzun – Yıldız

ŞEREF BEY 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Hiç yorum yok