Son Haberler

Son Yaz 3. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 15 Ocak 2021 Son Yaz 3. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Son Yaz 3. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Son Yaz 3. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. Akgün, Yağmur’un yardımıyla Sakız Adası’na kaçmaya çalışırken, denizin ortasında onları bir sürpriz beklemektedir. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Son Yaz 45.Bölüm 15 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Son Yaz Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Akgün, Yağmur’un yardımıyla Sakız Adası’na kaçmaya çalışırken, denizin ortasında onları bir sürpriz beklemektedir. Selim, Akgün’ün Yağmur’la beraber plan yaparak onu tehlikeye attığını öğrenince; Akgün’ü, ailesinin yanından uzaklaştırmaya karar verir; İstanbul’a doğru yola çıkarlar. İstanbul’da babasıyla karşı karşıya gelen Akgün onunla hesaplaşma şansı bulur. Selim ise Selçuk Taşkın’ın Akgün’ü kendisine emanet etmesinin  altında yatan gerçek sebebi öğrenir. Bu sırada; ailesinin boşanacağını öğrenen Altay, kendisinden hiç umulmadık bir davranış sergileyerek, Selim’in verdiği kararları sorgulamasına sebep olur.

Son Yaz dizi oyuncuları kimdir?

Alperen Duymaz - Akgün
Ali Atay - Selim
Funda Eryiğit - Canan
Hafsanur Sancaktutan - Yağmur
Emre Karayel - Fatih
Sinan Tuzcu - Metin
Şebnem Dönmez - Serap
Arif Pişkin - Selçuk
Halil Babür - Soner
Sezer Koç - Emel
Yasemin Yazıcı - Naz
Erdem Şanlı - Kaan
Sarp İkiler - Arda
Ata Nedim Arman - Altay
Yunus Narin - Eray
Ahmet Tunalı - Cengiz


Son Yaz 15 Ocak 2021, Son Yaz 3. Bölüm Kıyafetleri, Son Yaz Yeni Bölüm izle, Son Yaz Son Bölüm izle, Son Yaz 3. Bölüm 720p izle, Son Yaz 3. Bölüm canlı izle, Son Yaz 3. Bölüm tek part izle, Son Yaz 3. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok