Son Haberler

Kefaret 12.Bölüm

Kefaret 12.Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Kefaret 12.Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Kefaret 12.Bölüm 7 Şubat 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kefaret Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Kefaret 12.Bölüm izle Hiç beklemediği bir anda Cansu’yu Zeynep’in yanında gören Sinan kızı Kartal’dan korumak için çiftliği korumaya alırken Arzu’yu da Ahmet’in evinde gözaltında tutmaya başlar. Arzu bir an önce iyileşip Cansu’yu Zeynep’in yanından almak için planlar yaparken Zeynep’in gerçek çocuğunun Cansu olabileceği yönündeki şüpheleri artmaktadır. Sinan ve adamlarının baskınından kıl payı kurtulan Kartal ise Mehmet’i takip ederek Cansu’nun yerini tespit eder. Zeynep gerçeği öğrenebilecek mi, Sinan Cansu’yu Kartal’dan koruyabilecek mi?

Kefaret 12.Bölüm Fragmanı

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Zeynep Gökmen – Nurgül Yeşilçay
Sinan Demir – Mert Fırat
Ahmet Çınarlı – Yurdaer Okur
Meltem Serez – Özge Özacar
Nil Anıl – Ege Kökenli
Arzu Kendir – Mine Kılıç
Münevver Demir – Ayşegül Cengiz
Zeki Köse – Tolga Güleç

Kefaret 12.Bölüm izle, Kefaret 12.Bölüm full izle, Kefaret 12.Bölüm tek parça izle, Kefaret 12.Bölüm ne zaman, Kefaret 12.Bölüm kıyafetleri, Kefaret 12.Bölüm ilk sahne, Kefaret 12.Bölüm ön izleme, Kefaret dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kefaret Dizisi 7 Şubat 2021, Kefaret 12.Bölüm canlı izle, Kefaret 12.Bölüm kesintisiz izle, Kefaret 12.Bölüm 720p izle, Kefaret 12.Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok