Son Haberler

Dune Çöl Gezegeni izle

Dune Çöl Gezegeni izle; film Fragmanı Dune Çöl Gezegeni tek parça olarak full HD izle Dune Çöl Gezegeni filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Dune Çöl Gezegeni Filmi HD izle aksiyon türünde bir filmdir. Dune Çöl Gezegeni filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda John Lee Hancock oturmaktadır. Dune Çöl Gezegeni filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu kadrosu Denzel Washington, Rami Malek, Jared Leto gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Dune Çöl Gezegeni Film Konusu Özeti

Uzak bir gelecekte geçen "Dune", ailesi çöl gezegeni Arrakis’in kontrolüne sahip olan Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor. Galaksinin farklı noktalarındaki gezegenler, rakip feodal aileler tarafından yönetilmektedir. Çok değerli bir kaynağın tek üreticisi olan çöl gezegeni Arrakis'in kontrolü asil aileler arasında son derece talep görmektedir. "Baharat" adı verilen bu kaynak, yüksek bilinç ve uzun bir yaşam süresi sunarken, beraberinde çok ciddi yan etkileri de getirmektedir. Ayrıca yıldızlararası yollarda gezinmeye yardımcı olan kaynak da bu "baharat"tır. Bu kaynağı elde etmek isteyen feodal rakiplerden Harkonen ailesi tarafından Paul ve ailesine tuzak kurulur. Bu tuzağın sonucunda Paul'un ailesi darmadağın olarak firari hale gelir. Paul, ailesinin Arrakis kontrolünü yeniden kazanması için bir isyan başlatırken, tüm evrenin seyrini değiştirebilme ihtimalini yakalayacaktır.

Frank Herbert'in 1965 yılında yazdığı "Dune" romanının televizyon ve beyaz perde haklarını satın alan Legendary Entertainment yapımı yeniden uyaramanın yönetmen koltuğunda Arrival, Sicario ve Blade Runner 2049 ile son yıllara damgasını vuran Oscar adayı yönetmen Denis Villeneuve oturuyor. Eric Roth'un senaryosunu üstleneceği filmin yapımcılığını ise Thomas Tull, Mary Parent ve Cale Boyter yapıyor.

Dune Çöl Gezegeni Film FragmanıDune Çöl Gezegeni film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok