Son Haberler

Finding You izle

Finding You izle

Finding You izle; film Fragmanı Finding You tek parça olarak full HD izle Finding You filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Finding You Filmi HD izle aksiyon türünde bir filmdir. Finding You filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Brian Baugh oturmaktadır. Finding You filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu kadrosu Rose Reid, Jedidiah Goodacre, Katherine McNamara gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Finding You Film Konusu Özeti

Finley Sinclair, yetenekli bir keman sanatçısıdır. New York’ta katıldığı talihsiz seçmelerden sonra Finley, sömestrini İrlanda’nın küçük bir sahil kasabasındaki üniversite sömestr programına giderek geçirmeye karar verir. Genç kadın yolculuk sırasında genç bir film yıldızı olan Beckett ile tanışır. Küçük kasabada ikilinin yolları yeniden kesişince, Beckett genç kadın için kalbini, müziğini ve hayata bakışını değiştiren bir keşif yolculuğunu başlatır.

Finding You Film FragmanıFinding You film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok