Son Haberler

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya izle

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya izle

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya izle; film Fragmanı Hayalet Avcıları: Öteki Dünya tek parça olarak full HD izle Hayalet Avcıları: Öteki Dünya filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya Filmi HD izle aksiyon türünde bir filmdir. Hayalet Avcıları: Öteki Dünya filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Jason Reitman oturmaktadır. Hayalet Avcıları: Öteki Dünya filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu Paul Rudd, Carrie Coon, Mckenna Grace gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya Film Konusu Özeti

Bekar bir anne olan Callie, mali zorluklarla mücadele etmektedir. Geçimlerini sağlamakta zorlanan Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte ölen babasından kalan eski eve taşınmak zorunda kalır. Yeni hayatlarından pek memnun olmayan Trevor, çok geçmeden evde büyükbabasının mirasıyla ilgili büyük bir sırrı keşfeder. Büyükbabasının eşyalarının arasında onun Hayalet Avcıları’nın üyesi olduğunu gösteren ekipmanlar bulan Trevor, Phobe ve yeni arkadaşları ile birlikte bulduklarını kurcalarken kasabanın altında uyuyan bir tehlikenin ortaya çıkmasına neden olur.

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya Film FragmanıHayalet Avcıları: Öteki Dünya film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok