Son Haberler

Önemsiz Biri izle

Önemsiz Biri izle

Önemsiz Biri izle; film Fragmanı Önemsiz Biri tek parça olarak full HD izle Önemsiz Biri filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Önemsiz Biri Filmi HD izle aksiyon türünde bir filmdir. Önemsiz Biri filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Ilya Naishuller oturmaktadır. Önemsiz Biri filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu Bob Odenkirk, Aleksey Serebryakov, Connie Nielsen gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Önemsiz Biri Film Konusu Özeti

Hutch Mansell, karısı Becca ve oğlu Blake ile banliyöde yaşayan bir admadır. Ailenin sıradan yaşamı bir gece iki hırsızın evlerine girmesiyle alt üst olur. Hutch daha büyük bir şiddetin yaşanmasını önlemek için hırsızlara karşı tepkisiz kalır. Ancak onun ailesini savunmaması oğlu ve karısının kendisinden uzaklaşmasına neden olur. Yaşanan bu olay, Hutch’ın yıllardır içinde bastırdığı bazı duyguların harekete geçmesine neden olur. Yumruk, silah sesleri olan bir dünyaya dahil olan Hutch, bir daha önemsiz biri gibi hafife alınmayacağından emin olmaya çalışır.

Önemsiz Biri Film FragmanıÖnemsiz Biri film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok