Son Haberler

Penceredeki Kadın izle

Penceredeki Kadın izle

Penceredeki Kadın izle; film Fragmanı Penceredeki Kadın tek parça olarak full HD izle Penceredeki Kadın filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Penceredeki Kadın Filmi HD izle aksiyon türünde bir filmdir. Penceredeki Kadın filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Joe Wright oturmaktadır. Penceredeki Kadın filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu kadrosu Amy Adams, Anthony Mackie, Fred Hechinger gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Penceredeki Kadın Film Konusu Özeti


A. J. Finn’in romanından uyarlanan filmde, kendisini eve kapatan Anna’nın hikayesi anlatılıyor. New York’da bir apartmanda yalnız yaşayan Anna, asla dışarı çıkmaz. Tüm zamanını evde içip, film izleyerek ve komşularını röntgenleyerek geçirir. Anna’nın rutin, sakin yaşantısı evinin tam karşısına taşınan Russell ailesinden sonra altüst olur. Anna, idealindeki aile olarak gördüğü Russell ailesini izlemeye başlar ve bir gün hiç görmemesi gereken bir şey görür.

Penceredeki Kadın Film FragmanıPenceredeki Kadın film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok