Son Haberler

Venom: Zehirli Öfke 2 izle

Venom: Zehirli Öfke 2 izle

Venom: Zehirli Öfke 2 izle; film Fragmanı Venom: Zehirli Öfke 2 tek parça olarak full HD izle Venom: Zehirli Öfke 2 filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Venom: Zehirli Öfke 2 Filmi HD izle aksiyon türünde bir filmdir. Venom: Zehirli Öfke 2 filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer oturmaktadır. Venom: Zehirli Öfke 2 filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu kadrosu Jeff Pinkner, Scott Rosenberg gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Venom: Zehirli Öfke 2 Film Konusu Özeti

Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır...

Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom'un beyaz perde uyarlaması olan filmde Venom’a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde 4 Oscar adaylığı bulunan Michelle Williams, 2 Oscar adaylığı bulunan Woody Harrelson, Altın Küre adayı Rüz Ahmed, Jenny Slate de yer alıyor.

Venom: Zehirli Öfke 2 Film FragmanıVenom: Zehirli Öfke 2 film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok