Son Haberler

Cam Tavanlar 4.Bölüm izle Show TV Fragmanı Full Tek Parça izle | Cam Tavanlar 4.Bölüm full izle, Cam Tavanlar 4.Bölüm Tek Parça izle

Cam Tavanlar 4.Bölüm izle; Show TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Cam Tavanlar 4.Bölüm 30 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Cam Tavanlar 4.Bölüm 30 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Cam Tavanlar Geçen Bölüm Özeti

Cam Tavanlar 4.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Leyla ve Cem’in arasında soğuk rüzgarların estiği tanıtımda Lujuria, maddi bir krizle karşı karşıya kalıyor. Leyla, restoranını kurtarmak için bir yol düşünürken Cem, Asude olarak Lujuria’yı kiralamayı teklif ediyor. Bu durumun ikiliyi nasıl etkileyeceği büyük bir merak konusu oluyor.

Leyla ile Cem’in asansörde yaşadığı yakın anların dikkat çektiği tanıtımda Cem, Leyla’yı büyük bir tehlikeden çekip çıkarıyor. Leyla’nın başına ne geldiği büyük bir merak konusu olurken ikilinin gözyaşları duygu dolu anların yaşanacağının sinyallerini veriyor.

Cem ve Leyla arasındaki gerilimin devam ettiği tanıtımda ikili aşk acısı yaşıyor. Leyla’nın tehlikeyle burun buruna geldiği korku dolu anlarda Cem, Leyla’yı kurtarmak için elinden geleni yaparken aralarındaki yakınlaşma da dikkat çekiyor. Leyla ve Cem yoğun duygular yaşarken izleyicilere romantik bir bölümün sinyalleri veriliyor.

Cam Tavanlar 4.Bölüm Fragmanı


Cam Tavanlar dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Cam Tavanlar en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; İş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla (Bensu Soral) ile sırf erkek olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem’in (Kubilay Aka) tatlı, sert yarışının intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılmaktadır. Kadınların merdivenleri tek tek tırmandığı, erkeklerin ise asansörle dümdüz yukarı çıktığı bir dünyadayız. Bu dünyanın tam ortasında, azimli, çalışkan, güçlü bir kadın; Leyla… Dişiyle tırnağıyla kurduğu restoran zincirinin CEO’su… Erkekler dünyasında bir kadın olarak varlığını korumaya çalışan Leyla, restoranda ansızın patlak veren bir yangının sonuçlarıyla mücadele etmeye başlıyor fakat devasa bir problemin adım adım yaklaştığından henüz habersiz…Leyla ve başarılı bir yönetici olan Cem Kumcu’nun yollarının kesişmesi, ikili arasında kolay kolay sönmeyecek bir yangın başlatıyor. Alevler yükseldikçe mücadele, rekabet, çekişme ve aşk harlanacak; ikili kendilerini büyük bir savaşın içinde bulacak.

Cam Tavanlar dizisi nerede çekiliyor ?

Cam Tavanlar dizisi nerede çekiliyor ? Cam Tavanlar dizisi istanbul' un çeşitli semtlerin de çekimleri dürdürülmektedir.

Cam Tavanlar dizi oyuncuları kimdir?

Cam Tavanlar dizi yönetmeni Fehmi Öztürk üstlendiği Cam Tavanlar’nın oyuncu kadrosunda; Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Ayça Ayşin Turan

Alp Navruz

İpek Tenolcay

Nihan Büyükağaç

Bülent Çolak

Cem Anıl Kenar

Beril Pozam

Özge Demirtel

Rami Narin

Eylül Ersöz

Bedia Ener

Cam Tavanlar 4.Bölüm izle, Cam Tavanlar dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Cam Tavanlar 4.Bölüm canlı izle, Cam Tavanlar 4.Bölüm full izle, Cam Tavanlar 4.Bölüm tek parça izle, Cam Tavanlar 4.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Cam Tavanlar 4.Bölüm fragmanıHiç yorum yok