Son Haberler

Flashback izle

Flashback izle

Flashback izle; film Fragmanı Flashback tek parça olarak full HD izle Flashback filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Flashback Filmi HD izle Netflix Fantastik, Gerilim, Dram filmi türünde bir filmdir. Flashback filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Christopher MacBride oturmaktadır. Flashback filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu Dylan O'Brien, Maika Monroe, Keir Gilchrist gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Flashback Film Konusu Özeti

Fred, otuzlu yaşlarına yaklaşan ve varoluşsal bir kriz yaşayan normal bir adamdır. Gençliğinden tanıdığı bir adamla karşılan Fred, gerçek anlamda ve mecazi olarak geçmişe yolculuk eder. Kayıp bir kız, Merkür adında bir uyuşturucu ve kendisini takip eden korkutucu bir yaratık hakkındaki gizemi yavaş yavaş çözmeye başlar. Geçmiş, günümüz ve gelecek birbiriyle kesişmeye başlayınca, Fred yaşayabileceği tüm olasılıkları keşfetmeye başlar.

Flashback Film FragmanıFlashback film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok