Son Haberler

Jiu Jitsu izle

Jiu Jitsu izle

Jiu Jitsu izle; film Fragmanı Jiu Jitsu tek parça olarak full HD izle Jiu Jitsu filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Jiu Jitsu Filmi HD izle Netflix Aksiyon, Bilimkurgu, Dövüş, Fantastik filmi türünde bir filmdir. Jiu Jitsu filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Dimitri Logothetis oturmaktadır. Jiu Jitsu filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu Nicolas Cage, Alain Moussi, Marie Avgeropoulos gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Jiu Jitsu Film Konusu Özeti

Her altı yılda bir, Jiu Jitsu konusunda uzmanlaşmış eski bir savaşçı grubu uzaylı istilacılar ile karşı karşıya kalır. Ancak ünlü bir savaş kahramanı ve Jiu Jitsu ustası olan Jake Barnes, işgalcilerin yılmaz lideri Brax ile yüzleşmeyi reddettiğinde, insanlığın geleceği tehlike altına girer. Yaralı ve hafıza kaybı yaşayan Jake’e bir Jiu Jitsu ekibi eski gücüne kavuşması için yardım eder. Artık insanlığın kaderini onlar belirleyecektir.

Jiu Jitsu Film Fragmanı



Jiu Jitsu film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok