Son Haberler

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum izle

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum izle

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum izle; film Fragmanı Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum tek parça olarak full HD izle Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum Filmi HD izle Netflix Komedi, Romantik filmi türünde bir filmdir. Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Michael Fimognari oturmaktadır. Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu Lana Condor, Noah Centineo, Jordan Fisher gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum Film Konusu Özeti

2018 yapımı Sevdiğim Tüm Erkeklere filminin devam halkası olan Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum, gerçek bir ilişkiye başlayan Lara Jean ve Peter'ın hayatına odaklanıyor. İlk filmde yaşanan onca şeyin ardından çift, artık gerçek mutluluğu yakalar. Ancak her şeyin yolunda gittiği sırada beklenmedik bir durum meydana gelir. Lara Jean’in eski aşk mektuplarından birinin sahibi hiç beklenmeyen bir anda ortaya çıkar.

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum Film FragmanıSevdiğim Tüm Erkeklere 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok