Son Haberler

The Banker izle

The Banker izle

The Banker izle; film Fragmanı The Banker tek parça olarak full HD izle The Banker filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

The Banker Filmi HD izle Dram filmi türünde bir filmdir. The Banker filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda George Nolfi oturmaktadır. The Banker filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu Samuel L. Jackson, Anthony Mackie, Nia Long gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

The Banker Film Konusu Özeti

The Banker, Afro-Amerikalı girişimci olan Bernard Garrett ve Joe Morris'in hayatına odaklanıyor. Afrikalı Amerikalı girişimci olan Bernard Garrett ve Joe Morris, gayrimenkul işleri ile ilgilenmektedir. İşleri ilerletmek isteyen iki girişimcinin önündeki en büyük engel ırksal sorunlardır. Irk sınırlamasının üstesinden gelmeye çalışan Bernard ve Joe, bunun için bir plan yapar. İlk olarak beyaz bir adam olan Matt Steiner'ı işe alan ikili, onu iş imparatorluğunun başı gibi davranması için eğitir. Kendilerini ise herkese şoför ve hademe olarak tanıtırlar. Bernard'ın karısı olan Eunice de işin kurulması için oldukça önemli bir rol oynar. Planları istedikleri gibi giden ve bu sayede kısa sürede büyük başarılar elde eden Garrett ve Morris, ülkedeki en varlıklı emlak sahiplerinden olur. Ancak onların yakaladığı başarı, her şeyi riske atan tehlikeyi de beraberinde getirir.

The Banker Film FragmanıThe Banker film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok