Son Haberler

The Hater izle

The Hater izle

The Hater izle; film Fragmanı The Hater tek parça olarak full HD izle The Hater filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

The Hater Filmi HD izle Netflix Dram, Gerilim filmi türünde bir filmdir. The Hater filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Jan Komasa oturmaktadır. The Hater filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu Maciej Musialowski, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

The Hater Film Konusu Özeti

Hukuk öğrencisi olan Tomasz Giemza, kalbini genç bir kız olan Gabi’ye kaptırır. Gabi’nin dikkatini çekmeye çalışan Tomasz, aynı zamanda ailesinin saygısını kazanmak için de çabalar. Bu sırada Tomasz, popüler olan ancak ahlaki açıdan şüpheli yöntemlerle çalışan bir PR ajansında iş bulur. Bu sayede Gabi’yi etkilemeyi umut eden genç adam, kısa sürede işinde oldukça başarılı olduğunu kanıtlar. Sosyal medya karalama taktiklerinin karanlık dünyasında başarıyı yakalayan Tomasz, bir süre sonra işin olumsuz sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

The Hater Film FragmanıThe Hater film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok