Son Haberler

The Last Full Measure izle

The Last Full Measure izle

The Last Full Measure izle; film Fragmanı The Last Full Measure tek parça olarak full HD izle The Last Full Measure filmi Türkçe Dublaj detayları için tıkla.

The Last Full Measure Filmi HD izle Dram, Savaş filmi türünde bir filmdir. The Last Full Measure filmi Tek Parça izle yönetmen koltuğunda Todd Robinson oturmaktadır. The Last Full Measure filmi Türkçe Dublaj izle oyuncu Sebastian Stan, Christopher Plummer, William Hurt gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

The Last Full Measure Film Konusu Özeti

Film, Pentagon görevlisi Scott Huffman'ı temel alıyor. Huffman ve karşısındaki bürokratlar arasında, Vietnam'da Amerikan askerlerinin hayatını kurtarmak için canını feda eden Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın Onur Madalyası için mücadele veriliyor. Huffman madalyanın doktorda kalması için mücadele ederken, bürokratlar ise madalyayı geri almak istiyorlar.

The Last Full Measure Film FragmanıThe Last Full Measure film konusu, oyuncuları, fragmanı, eleştirisi, imdb puanı, tanıtımı, özeti, full izle, hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle  

Hiç yorum yok