Son Haberler

Aşkın Tarifi 5.Bölüm izle Kanal D Fragmanı Full Tek Parça izle

Aşkın Tarifi 5.Bölüm izle; Kanal D Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Aşkın Tarifi 5.Bölüm 28 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Aşkın Tarifi 5.Bölüm 28 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Aşkın Tarifi Geçen Bölüm Özeti

Aşkın Tarifi 5.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Nişan gecesinde yaşananlardan sonra, iki tarafta da dengeler değişmiştir. Fırat ve Naz, birbirlerine dair duygularını içlerinde tartarken; Fırat’ın Taylan’ı alt etme ve esas yüzünü ortaya çıkarma isteği, daha da alevlenmiştir. Fırat’ın, durmaya niyeti yoktur. Taylan’ı alt etmek için, tüm ekip birlikte bir plan yaparlar. Taylan da Fırat’ı hayatlarından tamamen çıkarabilmek için, onun bir açığını aramaktadır. Bunun içi de Atila’yı görevlendirir. Atila’nın atacağı adım, yeni gelişmelerin habercisi olurken, ortalık daha da kızışacaktır. Sultan, Fırat’ın kebapçının borcunu üstlenmesi nedeniyle, vicdan azabı çekmektedir. Kendince, Fırat’ın yükünü hafifletmek isterken; hiç beklemediği yerde ve zamanda alacağı bir haberle, Sultan da bambaşka bir yola gireceğinden habersizdir.

Aşkın Tarifi 5.Bölüm Fragmanı


Aşkın Tarifi dizi konusu Nedir?

Aşkın Tarifi dizi konusu Nedir? Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Aşkın Tarifi en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır. Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

Aşkın Tarifi dizisi nerede çekiliyor?

Aşkın Tarifi dizisi nerede çekiliyor? Aşkın Tarifi dizisi bazı sahnelerinin Gaziantep' de çekilmesinin ardından, çoğunlukla dizi İstanbul'un kapalı çarşı bölgesinde çekilmektedir.

Aşkın Tarifi dizi oyuncuları kimdir?

Aşkın Tarifi dizi yönetmeni Deniz Koloş üstlendiği Aşkın Tarifi’un oyuncu kadrosunda; Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran,Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Asuman Sazlık, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Kadir Doğulu  

Serra Arıtürk

Cem Davran 

Alper Saldıran

Yasemin Baştan  

Ümmü Putgül  

İdil Sivritepe  

Atakan Yılmaz 

Elif Melda Yılmaz  

Mehmet Şeker  

Deniz Gürkan  

Gökhan Niğdeli  

Selim Akgül  

Onur Yakıcı  

Batuhan Bayır

Aşkın Tarifi 5.Bölüm izle, Aşkın Tarifi dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Aşkın Tarifi 5.Bölüm canlı izle, Aşkın Tarifi 5.Bölüm full izle, Aşkın Tarifi 5.Bölüm tek parça izle, Aşkın Tarifi 5.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Aşkın Tarifi 5.Bölüm fragmanıHiç yorum yok