Son Haberler

Ada Masalı 13. Bölüm izle Star TV Fragmanı Full Tek Parça izle

Ada Masalı 13. Bölüm izle; Star TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Ada Masalı 13. Bölüm 14 Eylül 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Ada Masalı 13. Bölüm 14 Eylül 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Ada Masalı Geçen Bölüm Özeti

Ada Masalı 13. Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Haziran ve Poyraz aşklarının karşısındaki tüm engelleri kaldırmaya kararlıdır. Bunun için de bu aşkın en büyük düşmanları olan İdil ve Batu’nun oyunlarını bozmaları ve onların gerçek yüzlerini ortaya çıkarmaları gerekmektedir. İdil ve Batu’yu ayrıldıklarına inandırmak için adada ki herkesi, en yakınlarını bile bu ayrılığa ikna etmelidirler.

Ancak saklı gerçeklerin peşinde olan yalnızca Haziran ve Poyraz değildir. İdil ve Batu da kendilerine bir oyun oynanıp oynanmadığından emin olmak için harekete geçer. Attıkları her adımın onları bir tuzağa sürüklediğini fark etmezler bile. Alper, kendini Biricik’e affettirmeye çalışırken Melisa da yaptığı hatanın cezasını fazlasıyla çekiyor gibidir. Biricik ise ikisini kolay kolay affedeceğe benzememektedir.

Ada Masalı 13. Bölüm FragmanıAda Masalı dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Ada Masalı en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Şehir hayatını seven ‘Şehirden başka bir yerde yaşayamam, kendimi kaybedecek kadar da âşık olamam’ diyen Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile arazisini satmaya ikna etmeye geldiği doğma büyüme adalı olan Poyraz’ın (Alp Navruz) hikayesi konu ediliyor.

Haziran, hayal ettiği Tokyo'daki pozisyon için patronuyla konuşur. Ancak isteğinin gerçekleşmesi için patronuna yardım etmesi gerekir. Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmak zorunda kalacaktır.

Arazi'ye giden Haziran, Poyraz ile tanışır. Poyraz, Haziran'ı turist kafilesiyle birlikte fabrikadan yollamaya çalışır. İyi bir şekilde tanışmayan ikili birbirine gıcık olur. Patronunun talep ettiği bilgiye ulaşan Haziran geri döner. Yolculuk esnasında uzun zamandır görmediği teyzesine rastlar.

Vapuru kaçıran Haziran, Ada'da kalmak zorundadır. Olayların hızına yetişemeyen Haziran kendini Poyraz'la dans yarışmasında dans ederken bulur. Yaşadıklarının sonucunda patronu tarafından oyuna getirildiğini farkına varır.

Poyraz'a zarar verdiğini anlayan Haziran, neden olduğu hatayı düzeltmek ister. Bu hatayı düzeltmek için Poyraz'a bir teklif yapmayı planlar.

Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor ?

Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor ? Ada Masalı dizisi İzmir'in Sığacık ilçesinde çekilmektedir.

Ada Masalı dizi oyuncuları kimdir?

Ada Masalı dizi yönetmeni Ali Bilgin üstlendiği Ada Masalı’nın oyuncu kadrosunda; Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Ayça Ayşin Turan

Alp Navruz

İpek Tenolcay

Nihan Büyükağaç

Bülent Çolak

Cem Anıl Kenar

Beril Pozam

Özge Demirtel

Rami Narin

Eylül Ersöz

Bedia Ener

Ada Masalı 13. Bölüm izle, Ada Masalı dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Ada Masalı 13. Bölüm canlı izle, Ada Masalı 13. Bölüm full izle, Ada Masalı 13. Bölüm tek parça izle, Ada Masalı 13. Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Ada Masalı 13. Bölüm fragmanı


Hiç yorum yok