Son Haberler

Baht Oyunu 13. Bölüm izle Kanal D Fragmanı Full Tek Parça izle

Baht Oyunu 13. Bölüm izle; Kanal D Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Baht Oyunu 13. Bölüm 14 Eylül 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Baht Oyunu 13. Bölüm 14 Eylül 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Baht Oyunu Geçen Bölüm Özeti

Baht Oyunu 13. Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Bora, Ada’nın ayrılık nedenine ikna olmaz ve işin aslını öğrenmeye çalışır. Ada gerçeği söyleyemediği için ailesindeki kadınların kötü bahtını öne sürer. Böylece Bora’yı kendinden uzak tutacağını düşünür ama Bora ne bu baht oyununa inanır ne de Ada’dan vazgeçer.

Bora, Ada’nın batıl inancını kırmaya çalışırken şirketin ortasında ilişkilerini herkese ilan eder. Ada ve Bora’nın ilişkisi hem şirkette hem evde bomba etkisi yaratır. Tuğçe ve teyzesi Nergis tarafından sıkıştırılan Ada, duygularına karşı koyup Bora’yı inandırmak için çeşitli yollara başvurur. Ancak bu baht oyunu hiç beklenmedik sonuçlar yaratacaktır.

Baht Oyunu 13. Bölüm FragmanıBaht Oyunu dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Baht Oyunu en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Ada, ilk aşkları ile evlenen kadınların mutluluğu yakalayabileceğine inanan kadınlar arasında büyüyen genç bir kadındır. Tam da inandıkları doğrultusunda hareket eden Ada, her şeyin yolunda olduğunu düşündüğü zamanda ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Hayatta mutlu olabilmek için Rüzgar'ı geri kazanmaya çalışan Ada'nın yolu bu sırada Bora ile kesişir. Bir yanda aşk bir yanda ise inançları arasına sıkışıp kalan Ada, kendisini zorlu ve romantik durumların içinde bulur.

Baht Oyunu dizisi nerede çekiliyor ?

Baht Oyunu dizisi nerede çekiliyor ? Baht Oyunu dizisi İstanbul' un çeşitli semtlerin de ve Beykoz' daki plato da çekilmektedir.

Baht Oyunu dizi oyuncuları kimdir?

Baht Oyunu dizi yönetmeni Serdar Gözelekli üstlendiği Baht Oyunu’nın oyuncu kadrosunda; Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Funda İlhan, Hande Subaşı ve Altan Erkekli gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Aytaç Şaşmaz - Bora

Cemre Baysel - Ada

Altan Erkekli

Aslı Sümen - Tuğçe

İdris Nebi Taşkan - Rüzgar

Hande Subaşı

Tuğba Çom Makar - Nergis

Funda İlhan

Ozan Dağgez - Evren

Baht Oyunu 13. Bölüm izle, Baht Oyunu dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Baht Oyunu 13. Bölüm canlı izle, Baht Oyunu 13. Bölüm full izle, Baht Oyunu 13. Bölüm tek parça izle, Baht Oyunu 13. Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Baht Oyunu 13. Bölüm fragmanı


Hiç yorum yok