Son Haberler

Masumlar Apartmanı 38.Bölüm izle TRT1 Fragmanı Full Tek Parça izle

Masumlar Apartmanı 38.Bölüm izle; TRT1 Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Masumlar Apartmanı 38.Bölüm 14 Eylül 2021 Tek Parça izle detayları. Masumlar Apartmanı 38.Bölüm 14 Eylül 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Masumlar Apartmanı Geçen Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı 38.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; İnci’nin gerçekleri öğrenmesinin ardından Han İnci’nin onu terk etmemesi için ikna etmeye çalışır. İnci ise kararlıdır. O sırada İnci’nin öğrendiği başka bir gerçek ise olayların akışını tamamen değiştirecektir.

 Safiye bir yandan Han ve İnci’nin yaşadıklarına üzülür, ailesini toparlamaya çalışırken, diğer yandan da Naci’nin gidişinin yaklaşmasıyla karmakarışık duygular içindedir.

 Esat ise Gülben’in neden onunla görüşmediğini öğrenmek için çırpınır ve sonunda Gülben’le konuşmayı başarır.

Masumlar Apartmanı 38.Bölüm FragmanıMasumlar Apartmanı dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Masumlar Apartmanı dizisi; Gerçek bir yaşam öyküsü ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından esinlenerek … “Masum Apartman” İnci ve Han’ın hayatını ele alıyor. Yaşadıkları hayatla ilgili hikayelerden, psikolojik hayatta mücadele eden bir ailenin yaşadığı sıkıntılardan ve bu zorlukları aşmak için aile olmanın çabalarından oluşuyor. Veli dedesi ve ağabeyi ile birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah) bir kaza ile değişecek. İnci’nin karıştığı kazada Han (Birkan Sokullu) ve ailesi onu büyük sırlarla bekliyor. Hayatları takıntılarla dolu olan Han’ın kardeşleri Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk” İnci ile Han’ın her şeye rağmen ayrı kalmasına engel olur mu?

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları kimdir?

Birkan Sokullu - Han Derenoğlu

Farah Zeynep Abdullah - İnci Özdemir/Derenoğlu

Ezgi Mola - Safiye Derenoğlu

Merve Dizdar - Gülben Derenoğlu

Gizem Katmer - Neriman Derenoğlu

Metin Coşkun - Hikmet Derenoğlu

Açelya Devrim Yılhan - Hasibe Derenoğlu

Tansel Öngel - Naci Ataç

Atilla Şendil - Memduh

Emir Özden - Ege Özdemir

Mert Asutay - Haluk Özdemir

Ceren Yüksekkaya - Ela Özdemir

Esra Ruşan - Esra Şafak

Uğur Uzunel - Esat Bilen

Barış Bağcı - Cüneyt

Masumlar Apartmanı 38.Bölüm izle, Masumlar Apartmanı dizisi, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle, Masumlar Apartmanı son bölüm izle, Masumlar Apartmanı 38.Bölüm full izle, Masumlar Apartmanı 38.Bölüm tek parça izle, Masumlar Apartmanı 38.Bölüm kıyafetleri, Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları, Masumlar Apartmanı 38.Bölüm fragmanı


Hiç yorum yok