Son Haberler

Yasak Elma 111.Bölüm izle Full 13 Eylül 2021

Yasak Elma 111.Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Yasak Elma 13 Eylül 2021 Yasak Elma 111.Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Yasak Elma 111.Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Yasak Elma 111.Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Yasak Elma 111.Bölüm 13 Eylül 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Yasak Elma Geçen Bölüm Özeti

Yasak Elma 111.Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Büyük patlamanın ardından altı ay geçmiştir ve artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yıldız’ın hayatı bambaşka bir yöne doğru evrilirken, Ender’in gelmesi onun yaşadığı sorunlarla mücadele etmesine yardımcı olacaktır. Yıldız’ın hayatına yeni giren yan komşusu Kumru ise farklı karakteriyle herkesin hayatına bomba gibi düşer.

Yasak Elma 111.Bölüm FragmanıYasak Elma dizi konusu

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) iki kardeş olmalarına rağmen hayalleri birbirlerinden çok farklı ama bir o kadar da birbirlerine çok bağlı iki kardeştir. Yıldız'ın yaşamı sosyetenin adeta kraliçesi olarak tanınan Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışması ile değişir. Ender, Yıldız'ı bir plan için kullanma kararı verir. Amacı kocasından kurtulmaktır ve bunun için Yıldız' ı kullanacaktır. Bu planını gerçekleştirmek için Yıldız' a ömrü hayatı boyunca bulamayacağı bir fırsat sunar.

Yıldız'ın hayatı bambaşka bir boyuta taşınırken Zeynep'in hayatı da çalıştığı firmanın Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınması ile çok farklı bir şekle bürünmüştür. Zıt kutuplar birbirini çeker tezini doğrulayan şekilde Zeynep ve Alihan birbirlerine yaklaşmaya başlarlar. Ancak bilmedikleri şey ise Alihan' ın Halit ile ortak olması ve İkinci karısının ise kardeşi olmasıdır.

Yasak Elma dizi oyuncuları kimdir?

Halit Argun – Talat Bulut

Ender Ekinci – Şevval Sam

Yıldız Yılmaz – Eda Ece

Şahika Ekinci – Nesrin Cavadzade

Kaya Ekinci – Barış Kılıç

Zehra Argun – Şafak Pekdemir

Lila – Buçe Buse Kahraman

Caner Çelebi – Barış Aytaç

Emir – Serkan Rutkay Ayıköz

Yiğit Ekinci – Doğaç Yıldız

Çağatay – Berk Oktay

Kerim – Gökhan Alkan

Yasak Elma 111.Bölüm izle, Yasak Elma 111.Bölüm full izle, Yasak Elma 111.Bölüm tek parça izle, Yasak Elma 111.Bölüm ne zaman, Yasak Elma 111.Bölüm kıyafetleri, Yasak Elma 111.Bölüm ilk sahne, Yasak Elma 111.Bölüm ön izleme, Yasak Elma dizisi Yeni Son Bölüm izle, Yasak Elma Dizisi 13 Eylül 2021, Yasak Elma 111.Bölüm canlı izle, Yasak Elma 111.Bölüm kesintisiz izle, Yasak Elma 111.Bölüm 720p izle, Yasak Elma 111.Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok